Szaúd-Arábia muszklimutogatásba kezdett



Szaúd-Arábia királyság történelmének eddig legnagyobb hadgyakorlati bemutatóját kezdte meg földön, vízen, levegőben. 130 000 katona + az öböl-menti országok.

A cél a gaz síita arabok Irak, Irán elleni "védekezés" 

Szaúdi király teljesen NATO tag, úgy mint Izrael is (persze ez nincs papíron, de nyugodtan így is fel lehet fogni).

Szaúd-Arábia költi a legtöbbet a katonaságra.

A világban fokozódik a katonai feszültség...évről évre.

Szaúd-Arábia kapcsolatokat ápol Izraellel közös ellenség miatt. Egyesek szerint nem véletlenül, hiszen a szaúdi királyi család kripto zsidó.

Nem kizárt, hogy Izrael az Irán elleni háborút politikai okok miatt nem az USA oldalán fogja megvívni.

Az ELIT HÁLÓZAT nem is akarná, hogy a kezében lévő USA/NATO hadereje bárkikkel is közvetlen összeütközésbe kerüljön a Közel-Keleten. Az USA/NATO erők inkább háttérben maradnának, ameddig az ellenség jól legyengült.

Megjegyzések